Pokoje

Agroturystyka w Białowieży - noclegi w otoczeniu przyrody

Nasze pokoje. Do dyspozycji naszych gości są komfortowe pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Przy każdym łóżku jest szafka nocna z lampką. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, a niektóre również mają balkony. Zapraszamy do obejrzenia galerii, na życzenie więcej zdjęć wybranych pokoi.

Posiadamy do wynajęcia pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną. Udostępniamy ręczniki.

Pokój 2 osobowy posiada duże łoże podwójne.

Pokój 3 osobowy posiada duże łoże podwójne + 1 łóżko pojedyncze

Pokój 4 osobowy posiada duże łoże podwójne + 2 łóżka pojedyncze (jeden z pokoi posiada 4 łóżka pojedyncze).

Nasze domy zbudowane są z bala drewnianego, stropy również są drewniane. Pozwala to cieszyć się przebywaniem w ciepłym i przytulnym wnętrzu.
Jednak akustyka takich domów jest większa. Przy dokonywaniu rezerwacji prosimy o wzięcie tego pod uwagę.

 

Dlaczego warto wynająć pokój w Miodowej Kolonii?


śniadanieMiodowa Kolonia to agroturystyka mieszcząca się we wspaniałym miejscu pełnym urokliwych widoków, jakim jest Puszcza Białowieska. Miodowa Kolonia położona jest na 3,5 ha ogrodzonego obszaru w kolonii wsi Pogorzelce, tego rodzaju miejsce jest świetnym miejscem do wypoczynku zarówno dla dzieci potrzebujących aktywności fizycznej, jak i dla dorosłych, którzy pragną odpocząć od zgiełku miasta i codziennego życia w biegu. Puszcza Białowieska to miejsce, które gwarantuje spokój z dala od innych budynków i ruchu ulicznego. Goście Miodowej Kolonii mają szansę na pobyt w sąsiedztwie dzikiego ptactwa, jeleni, łosi, lisów, czy żubrów. Każdy, kto pragnie być jeszcze bliżej natury, może skorzystać z możliwości oferowanego przez nas poczęstunku wybornym miodem wprost z własnej pasieki. Nasi goście nie muszą się martwić również o posiłki, ponieważ na wcześniejsze zamówienie oferujemy obiadokolacje tworzone z produktów lokalnych, w okresie letnim zaś korzystamy również z prowadzonego przez nas zielnika.

 

Atrakcje w Miodowej Kolonii 

Warto wynająć pokój w Białowiejskiej Agroturystyce Miodowa Kolonia nie tylko ze względu na wspaniałe, zielone okolice, ale również z uwagi na liczne atrakcje, zarówno na terenie Puszczy Białowieskiej, jak i na terenie samego ośrodka. W Miodowej Kolonii mogą Państwo skorzystać z sali ćwiczeń, na której odbywają się zabiegi terapii manualnej i osteopatii, a także ćwiczenia indywidualne i grupowe w oparciu o metody neurofizjologiczne i trening funkcjonalny. Sala ćwiczeń jest doskonale wyposażona, dzięki czemu mamy pewność, że nasze treningi niezależnie od ich rodzaju będą efektywne. Na terenie Miodowej Kolonii nasi goście mogą skorzystać również z sauny fińskiej, w której mogą liczyć na relaks w akompaniamencie klimatycznych aromatów. Profesjonalny fizjoterapeuta znajdujący się w naszym ośrodku zapewni Państwu masaż leczniczy lub relaksacyjny, w zależności od Państwa potrzeb. W pobliżu Miodowej Kolonii znajduje się żółty szlak turystyczny, który prowadzi do rezerwatu pokazowego żubrów i ścieżki żubra lub w kierunku dębów królewskich, w zależności od obranego przez nas kierunku. W pobliżu znajduje się także wiele innych, równie atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia.

 

 • h3_6_of_8
 • h3_popr_1_of_1
 • k1_1_of_8
 • k1_3_of_8
 • k1_7_of_8
 • k2_1_of_3
 • k2_3_of_3
 • p1_1_of_4
 • p1_3_of_4
 • p4_1_of_4
 • p4_4_of_4

 • image0
 • image1
 • image3
 • image4
 • image5
 • image6

 

Agroturystyka w Białowieży - noclegi w otoczeniu przyrody

W naszej Białowieskiej Agroturystyce Miodowa Kolonia znajdą Państwo komfortowe pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Każdy z naszych pokoi wykończony jest drewnem, dzięki czemu są one przytulne i sprawiają, że wypoczynek w Puszczy Białowieskiej staje się jeszcze przyjemniejszy. Każdy pokój wyposażony jest w łóżko, obok którego znajduje się mała szafka nocna z lampką oraz urokliwe dodatki w postaci ozdobnych obrusów, czy wzorzystych firanek. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, dzięki czemu mamy gwarancję prywatności i możliwość korzystania ze wszystkich sprzętów znajdujących się w łazience bez kolejek, w dowolnych godzinach. Niektóre z pokoi wyposażone są również w balkony, co z pewnością zadowoli każdego miłośnika poranków na świeżym powietrzu i odpoczynku na tarasie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiającą znajdujące się w Miodowej Kolonii pokoje, na specjalne życzenie możemy wykonać dodatkowe fotografie wybranego przez Państwa pokoju.